جزوه مبانی انتخابات

جزوه مبانی انتخابات

گسترش مشارکت و حضور گستردهی مردم در انتخابات اهمیت دارد. حضور مردم پای صندوقهای رأی میتواند تهدیدهای دشمنان را بی اثر کند؛ میتواند دشمن را ناامید کند؛ میتواند امنیت را تأمین کند. ملت عزیز ما در همهی نقا ط کشور این را بدانند؛ حضور گستردهی آنها در پای صندوق رأی، در آیندهی کشور تأثیر دارد؛ در امنیت، در استقلال، در ثرو ت ملی، د ر اقتصاد، در همهی مسائل مهم کشور تأثیر میگذارد. انتخابات باید به توفیق الهی، به کمک پروردگار، با همت ملت ایران، با مشارکت گسترده تحقق پیدا کند.

*برای دانلود جزوه مبانی انتخابات مخصوص استفاده مبلغین انقلابی بر روی دانلود مستقیم کلیک کنید.

                                                                                        

موارد مرتبط

 • جزوات بصیرت افزایی مخصوص انتخابات

  عزیزان میتوانند با کلیک بر روی هریک از موضوعات زیر جزوه مربوطه را دانلود کنند.

 • شاخصهای نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دیدگاه امام خامنه ای (مد ظله العالی)

  من و شما باید نگاه كنیم ببینیم در بین این صالحها كدام صالحترند، كدام بیشتر به درد مردم میخورند، كدام بیشتر میتوانند این بار سنگین را بر دوش بكشند و با امانتِ كامل این راه را ادامه دهند و پیش ببرند؛ این را بایدمن و شما نگاه كنیم، ببینیم، بشناسیم1. مردم نگاه كنند به اظهارات داوطلبان محترمی كه در این میدان وارد شدند، ما هم نگاه میكنیم؛ تشخیص بدهیم، ترجیح بدهیم، ببینیم آن كسی كه میتواند برای انقلاب، برای كشور، برای آینده، برای عزت ملی، برای باز كردن گره مشكلات، برای ایستادگی قدرتمندانه و عزتمندانه در مقابل جبهه ی معاندان، و برای الگو كردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان عالم، بیشتر و بهتر تلاش كند،كیست؟2

  1 . بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم 25/ 02 / 1392
  2 . بیانات در دانشگاه امام حسین علیهالسلام 06/ 03 /1392

 • دریافت کتاب پرسمان بهارستان 11

  نقش ملت در انتخاب مسئولان، مهم‌ترین تجلی‌گاه مردم‌سالاری در جمهوری اسلامی است.  در چهار دهه گذشته، کم و بیش هر سال یک انتخابات با حضور حداکثری ملت برگزار و صدها میلیون رأی به صندوق‌ها ریخته شده است و هیچ مسئولی نیست که با انتخاب ملت به قدرت نرسیده باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.